Marvel Universe: Doomsday Complex
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Форумът се премести на нов адрес -> Marvel Doomsday

 

 Сиропиталището "Мерсволуко"

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
lukistar

lukistar


Брой мнения : 54
Join date : 07.04.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue80/140Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (80/140)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue150/180Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/180)
Раса: Magician

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Апр 16, 2011 7:32 am

- Името ми е Дарин Накес, но това не е от значение, защото светлината, с която ти ме освети, внесе смисъл, за който преди не съм и подозирал, че може да съществува. Как да те наричам слънце на нощта? - Дарин се чувстваше като глупак. - "Да не съм си изгубил ума? Не, все още не."
Върнете се в началото Go down
Cable
Game Master
Game Master
Cable


Брой мнения : 5
Join date : 11.09.2010

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Апр 16, 2011 7:37 am

- Селийн. Така ме наричат - речта на момичето се лееше като планинско ручейче в коритото си. - Усещам нещо във вас. Величие. То се излива от вас, усещам го. То ли е крайната точка в пътя ви? Или сте от онези, които съдбата трябва да насочва в предречена посока с постоянни удари?
Върнете се в началото Go down
lukistar

lukistar


Брой мнения : 54
Join date : 07.04.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue80/140Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (80/140)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue150/180Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/180)
Раса: Magician

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Апр 16, 2011 7:42 am

- Съдба? Аз вярвам, че човек сам кове съдбата си! Но не разбирам защо си мислиш, че аз преследвам власт и слава? Твоята прелест е достойна за най-великата възможна цел на света.
Върнете се в началото Go down
Cable
Game Master
Game Master
Cable


Брой мнения : 5
Join date : 11.09.2010

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Апр 16, 2011 7:47 am

Усмивката, изписана на лицето на Селийн в този момент, беше достатъчна да спре и най - студеното сърце във вселената. Толкова... топла усмивка.
- Интересен сте милорд, не сте ли интересен? Оставам с чувството, че току що сътворихте философска мисъл, която ще бъде използвана от бъдещите поколения, докато колелото на времето се върти. Ковете я сам, казвате? Интересно. И това е път, макар че... Ковача кове както пожелае, но винаги кове по чужда поръчка. В крайна сметка той остава не повече от изпълнител. А когато поръчителя е съдбата... Е, тогава тя би очаквала най - великите шедьоври точно от вас. Интересното е, че в крайна сметка отново ще бъдете вкаран в пътя предречен от съдбата, макар и да го изминавате по свой собствен начин. Ковач - тя повтори думата и се засмя звънливо.
Върнете се в началото Go down
lukistar

lukistar


Брой мнения : 54
Join date : 07.04.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue80/140Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (80/140)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue150/180Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/180)
Раса: Magician

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Апр 16, 2011 12:48 pm

- Начина по който използваш думите е наистина великолепен. Сигурен съм, че ако ти се удаде случай, би направила и кралицата на глупачка - Дарин се усмихна. Вече бе превъзмогнал заплесването, което това момиче.. не - жена предизвика у него. - Нима казваш, че колелото е истина? Може и така да е. Казваш, че ковачът кове по поръчка, но аз използвах думата кове само като метафора. Но щом искаш.. нека се изразя по друг начин: Аз съм този, който прави поръчката, но аз съм този, който решава как и по какъв начин да бъде изпълнена! Ако казваш, че съдбата е поръчителя, то мога да заявя, че аз съм съдбата за самия мен! Който иска нека вярва в предопределеността, а не вярвам! - Нова усмивка се разля по лицето на Дарин - Извини ме, ако съм се разгорещил, тази вечер е наистина задушна. - "Най-красивата жена на света, а може би и една от най-умните"
Върнете се в началото Go down
wintre
Captive in Hell
Captive in Hell
wintre


Брой мнения : 45
Join date : 11.03.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue120/120Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)
Раса: Imprisoned Soul

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Апр 16, 2011 2:49 pm

Артър изведнъж се размърда от мястото, където бе застинал неподвижен, сякаш бе заспал прав. Но той не спеше, а се взираше в най-красивата жена на света. Направи крачка напред и с дълбок , надяваше се и изящен, поклон поздрави видението пред себе си.
- Името ми е Артър Оруел. Простете, че не се представих навреме, но красотата ви ме вцепени. Сияете по-великолепно и от вечерницата.
И отново вцепенен се взря в черните като нощта очи на Селийн.
Върнете се в началото Go down
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Апр 16, 2011 6:04 pm

Момичето направи подигравателен реверанс насочен към Дарин.
- Думата ви е закон, милорд. Величието бива постигано, само когато човек следва съдбата си, но пък вие може да не желаете повече от това - след тези думи момичето направи жест посочващ стаята и това, което ги заобикаляше.

След това Селийн премери за секунда Артър с поглед. Само за секунда, не повече. След това го погледна в очите с притеглящ поглед и каза:
- Ти си приятел на Дарин, нали?
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
wintre
Captive in Hell
Captive in Hell
wintre


Брой мнения : 45
Join date : 11.03.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue120/120Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)
Раса: Imprisoned Soul

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Апр 16, 2011 8:09 pm

-Та ние се запознахме преди миг.
И хвърли поглед към момчето до него, без да извръща глава. Отново върна погледа си към Селийн и устните му сами започнаха да оформят усмивка.
"Това момиче. Кара ме да изпитвам толкова чувства. И радост, и тъга, и... "
Веднага премахна усмивката от лицето си. Ако можеше да се нарече усмивка. Всъщност устните му едва бяха започнали да се надигат откъм краищата си.
" Независимо какви чувства имам, не трябва да ги показвам. " - помисли си Артър и след секунда каза:
-Бих могъл да ви наблюдавам цяла вечност Селиийн и винаги ще съм жаден за още от красотата ви, но мисля че трябва да поспим.
Борейки се със самия себе си, той най-накрая успя да откъсне поглед от Селийн и се извърна за да постави раницата си на леглото. Но не само това бе причината. Не мислеше, че ще мигне тази нощ, нито му се спеше, но не знаеше колко дълго ще издържи да крие нещата, които изпитваше.
Направи крачка, но се закова на място и си каза: " Глупак с глупак. Нима ще легнеш на удобното легло и ще я оставиш на ужасната кушетка под прозореца. "
- Селийн, на кое легло ще искате да спите? Мисля, че онова изглежда най-удобно." И посочи леглото, което си беше набелязал.
Върнете се в началото Go down
lukistar

lukistar


Брой мнения : 54
Join date : 07.04.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue80/140Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (80/140)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue150/180Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/180)
Раса: Magician

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Апр 16, 2011 9:03 pm

- Но моля те Селийн, наричай ме просто Дарин. На мен взе да ми се приспива, така че лека нощ и нека сънищата ти да ти донесат светли мигове! - Дарин се отправи към леглото си, за да си облече пижамата и бързо, бързо да заспи. - "Колко е красива! Езикът си глътнах"
Върнете се в началото Go down
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Апр 16, 2011 10:29 pm

- Понякога не ви разбирам, лорд Дарин - каза Селийн. - Аз ще взема кушетката, между другото.
И тя наистина легна под прозореца, докато Дарин и Артър заеха едното двуетажно легло, а другите две момчето - другото.
Момчетата потънаха в сънища. Дарин сънуваше сън, включващ мъж с маска, чийто очи на моменти сякаш припламваха. Странно, въпреки че Дарин беше странен, този мъж го уплаши неимоверно много.

Артър сънуваше как Дарин и Селийн държат властта в целият свят. Дарин в съня му се усмихна и доволен каза, че най - накрая бил успял да възседне ветровете на времето. А какво правеше въобще Артър в този свят? Той беше придворният шут на Дарин и Селийн. Усещаше, че това не е правилното за него място, но нищо не можеше да направи по въпроса. Знаеше, че няма смисъл да се опитва да избегне съдбата си.
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
wintre
Captive in Hell
Captive in Hell
wintre


Брой мнения : 45
Join date : 11.03.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue120/120Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)
Раса: Imprisoned Soul

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 8:58 am

Артър се събуди и остана няколко секунди излегнат преди да отвори очи. Мислеше си за ужасния сън, който бе сънувал. Когато най-накрая отвори очи погледът му обхвана дъските над главата му. За миг се загледа към мястото където трябваше да лежи Дарин и след това се надигна за да види дали другите все още спят. Същност погледът му не търсеше, който и да било освен Селийн и той го знаеше. Погледна към кушетката под прозореца и видя...
Върнете се в началото Go down
lukistar

lukistar


Брой мнения : 54
Join date : 07.04.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue80/140Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (80/140)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue150/180Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/180)
Раса: Magician

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 5:37 pm

Дарин си легна и заспа неимоверно бързо. Спеше и сънуваше. Сънищата го спохождаха един след друг, но странно защо изглежда един бе по-важен от останалите. В съня Дарин си говореше с мъж, чието лице бе покрито с маска, така че само очите и устата му се виждаха. Цепките на маската припламваха от време на време и човек оставаше с впечатлението, че очите на мъжа се запалваха. А дали не бе наистина така? Непознатият говореше или по-точно убеждаваше Дарин в нещо. Съня идваше и си отиваше, а Дарин се съпротивляваше с всички сили, за да спре това идване. Точно, затова съня изчезваше за малко, но сякаш някой се опитваше да го задържи вътре в него. Времето летеше и ето че кошмарът отново погълна Дарин. Мъжът с маската бе вътре... - "Ти не си истински! Нищо тук не е истинско. Поне не за моя свят! А дали? "
Върнете се в началото Go down
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 6:57 pm

Мъжа се вгледа в Дарин. Очите му наистина припламваха.
- Ти си, не си ли ти? Отново и отново, оживяваш при всяко завъртане на колелото. Не мислиш ли, че е крайно време този път да се предадеш, преди да умреш отново? - мъжът се усмихна зловещо, затваряйки устните си. Само въглените в очите му осветяваха тъмнината около тях двамата.


Артър гледаше как прекрасната Селийн се обръща в съня си. Стаята беше напълно тиха, луната се показваше през прозорчето и осветяваше някакъв обект по средата на стаята. Върху него бяха наредени сума фигурки.
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
wintre
Captive in Hell
Captive in Hell
wintre


Брой мнения : 45
Join date : 11.03.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue120/120Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)
Раса: Imprisoned Soul

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 8:05 pm

Преминавайки през стаята погледът му попадна на нещо, осветено от лунната светлина, процеждаща се през прозореца. Беше нощ. Върху нещото явно имаше наредени фигурки или нещо подобно. Сети се, че това нещо го нямаше преди да си легне и го обзе любопитство, примесено с тревога. "Нима някой е влезнал в стаята и е оставил това без дори да го усетим? Кой и защо? И какво е това?" Твърде много въпроси и нямаше как да разбере и един от отговорите ако просто лежеше в леглото. Надигна се и стана за да види какво е. Преминавайки през стаята отново погледна към леглото под прозореца. Остана загледан така няколко секунди и усети как му се иска да... Отхвърли тази мисъл веднага, но тя се бореше да се задържи в главата му и не изчезна докато не извърна поглед към нещото. Огледа се предпазливо и направи още една крачка към него. То представляваше...
Върнете се в началото Go down
lukistar

lukistar


Брой мнения : 54
Join date : 07.04.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue80/140Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (80/140)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue150/180Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/180)
Раса: Magician

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 5:28 am

- Чел съм Колелото! Ти си просто сън, придошъл заради вчерашните ми мисли и невероятната при... Дарин се усети, че ще каже нещо погрешно, затова просто дспълни - прищявка на съзнанието ми! Но все едно, сега аз се събуждам!
Върнете се в началото Go down
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 9:16 am

- Само в мечтите ти - засмя се мъжът с горящите очи. Устата му се отваряше и затваряше като вратите на пещ. - Ти си по - жалък и от предишните си инкарнации. Те поне опитаха да направят нещо повече от това да ме отрекат. Илюминати ще те използват и ще последваш съдбата на всичките им жертви, които те се опитаха да издигнат във Върховен Маг. Смърт. След което ще станеш мой. Завинаги.
Дарин не можеше да излезе от съня си. Дали наистина беше сън?

Артър видя обекта. Беше огромна дъска за игра. Беше непозната на момчето, фигурите бяха странни и не му говореха нищо. Това нещо изглеждаше твърде тежко за да бе донесено докато той бе спеше тъй леко. По - скоро не го беше забелязал, когато бе влязъл за пръв път в тъмното помещение и очите му все още не бяха свикнали с мрака.
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
wintre
Captive in Hell
Captive in Hell
wintre


Брой мнения : 45
Join date : 11.03.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue120/120Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)
Раса: Imprisoned Soul

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 9:26 am

То бе игрална дъска. "Прекалено голямо е за да не бъде донесено докато спим. Може би не съм го видял. " Реши да го огледа по-добре. Огледа се предпазливо и след като се убеди, че всички спят дълбоко, протегна съзнанието си към магията и я призова. Принципно, когато я призовеше тя се завихряше около него като вятър, изпълвайки го с чувство, което не можеше да опише. Не го беше познавал преди да разбере, че може да прави магии.
Върнете се в началото Go down
lukistar

lukistar


Брой мнения : 54
Join date : 07.04.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue80/140Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (80/140)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue150/180Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/180)
Раса: Magician

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 9:52 am

Дарин се засмя лудешки - Опитваш се да ме стреснеш а? Както вече казах, чел съм колелото и знам много за този свят! Доста невероятно е, че може да се окаже реален, но това не ме притеснява! - Дарин започна да се приближава до мъжа пред себе си бавно и почти не забележимо - Може и този сън да не е точно сън, може и това да е Тел Ариен Риод, но това значи и нещо друго - Дарин се хвърли изненадващо напред, опитвайки да докосне челото на противника си. Разчиташе на изненадата. Доколкото си спомняше от колелото, този пред него не би трябвало дори и да си помисли, че някой е способен да прояви такава смелост, за да го нападне, било то и на сън.
Върнете се в началото Go down
Cable
Game Master
Game Master
Cable


Брой мнения : 5
Join date : 11.09.2010

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 12:56 pm

Дарин беше достатъчно смел за да предприеме действие. Мъжът обаче не помръдна дори за миг, гледаше Дарин, докато той се приближаваше. Момчето докосна челото му. Каквото и да целеше, ситуацията се обърна в негова вреда. След миг Дарин усети невероятна болка започна да пробива главата му. Чувството беше все едно главата му щеше да се пръсне всеки момент. Смехът на мъжа проби болката, така че да бъде чут добре.
- Наистина ли смятяше, че подобен трик ще има ефект върху мен? Жалък червей. Ако ме поюледваш, ще можеш да разбереш какво означава истинска силс. Само приеми това, което ти предлагам и онзи нещастник никога няма дори да посмее да вдигне ръката си срещу теб. В сраянение с мощта ти ще е просто гламав идиот.

Артър не успя в начинанието си, не беше дори близо до успеха. Все още имаше много да учи за магията.
Върнете се в началото Go down
lukistar

lukistar


Брой мнения : 54
Join date : 07.04.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue80/140Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (80/140)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue150/180Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/180)
Раса: Magician

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 5:06 pm

Дарин докосна челото на мъжа. В главата му заигра фантазията. Той бе море, а мъжът пред него - стена. Той се спусна с цялата мощ, която можа да изкара и обля стената и.. той бе стената а морето - мъжът. Стената се срути и Дарин запищя в титанична болка. Болката бе само миг, миг равен на цяла безкрайност. А след болката дойдоха успокоението, страха и чувството за нещо загубено. Винаги, когато използваше съзнанието си, за да причини нещо, изпитваше безкрайна наслада, а когато спреше оставаше само чувството за нещо загубено. Тогава мъжът му заговори. Когато свърши, Дарин попита:
- Каква е цената, която трябва да платя? Какво ще получа в замяна? И не си мисли, че бих се съгласил само заради болката, която ми причини, или заради мощта, която притежаваш. - Дарин зачака. Спокойствието го обгръщаше.

П.П Ако се съглася, това не значи, че не съм Луз нали?
Върнете се в началото Go down
wintre
Captive in Hell
Captive in Hell
wintre


Брой мнения : 45
Join date : 11.03.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue120/120Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)
Раса: Imprisoned Soul

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2011 6:37 pm

Артър се отмести за да не стой на пътя на лунната светлина и се загледа в масата с фигурите. Тогава реши, че може би ще му отнеме повече време и отиде до леглото си, за да се облече. Нещото бе привлякло вниманието му и той реши да го разучи. След като се облече, отиде и отвори внимателно врата. Много бавно и внимателно за да не изскърца. Погледна навън за да види дали има някой и...
Върнете се в началото Go down
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyВто Апр 19, 2011 7:49 am

По лицето на мъжа с горящите очи се разсипа усмивка. Устните му бяха напукани, а процепите по тях грееха като въглени. Просто отвратително.
- А може би си по - умен от предишните, не си ли? Те не попитаха за цената. Да, ти си по - умен. Този път предложението ми ще има своята цена, така сделката ще е идеална - речта на мъжът спря за няколко секунди. През това време очите му припламваха. Сякаш се замисляше. - Ти ще си моят предвествовател. Ще действаш от мое име, твойте постъпки ще са мои постъпки, ти ще си този, който ще подготви пътя ми. Разбира се, свободата ще е в твои ръце, почти в пълна степен. Ще получиш достъп до извора на моята сила, но ще загребваш с моята чаша. Това е предложението ми, тази е цената ми. Никой смъртен досега не е получавал частица от мощта ми, но може би ти си нещо повече от смъртен. Може би, Луз Дарин. Може би...

Коридора беше напълно празен. Толкова тих и празен, че Артър оставаше с впечатлението, че тъмнината го придърпваше. Нищо не се виждаше.
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
wintre
Captive in Hell
Captive in Hell
wintre


Брой мнения : 45
Join date : 11.03.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue120/120Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/120)
Раса: Imprisoned Soul

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyВто Апр 19, 2011 10:12 am

Артър затвори вратата също толкова внимателно, колкото и я отвори и се върна към игралната дъска оглеждайки още веднъж стаята. Надвеси се над дъската и започна да я изучава.
Върнете се в началото Go down
lukistar

lukistar


Брой мнения : 54
Join date : 07.04.2011

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue80/140Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (80/140)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue150/180Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/180)
Раса: Magician

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyВто Апр 19, 2011 6:11 pm

Дарин се вгледа в отвратителното лице пред себе си и го прецени смайващо бързо. - "Този пред мен реагира на думите ми, като на своя изумителна победа! Явно не е смятал, че има голям шанс да се съглася. Изглежда смята, че съм червей пред него или поне се държи така, за да ме накара да си помисля, че наистина е така! Ха! Ако наистина бях толкова жалък за него, за какво съм му нужен аз! Ха-Ха-Ха! Страхуваше се от мен, а сега си мисли, че страхът му е отминал, но всъщност сега страхът го е сграбчил в желязна хватка още повече, защото реагирах по неподозиран за него начин! Ще изиграя роля, позволяваща ми да го ударя изненадващо!
- Това с чашат... дай ми тази чаша, но знай, че аз ще реша дали и кога да я използвам! -Дарин се усмихна. - "Веднъж отпия ли неговата сила, кой знае дили ще мога да спра!" - А сега! Какъв го искаш света?
Върнете се в началото Go down
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue100/100Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyВто Апр 19, 2011 8:43 pm

Мъжът с маската се усмихна доволно.
- Просто няколко думи, а носят такава сила със себе си. Може би ума ти никога няма да може да осъзнае смисъла, на това което казвам сега, но не това е от значение сега. Така да бъде - след тези думи той протегна ръката си и постави длан върху скулата под лявото око на Дарин. - А сега, служи ми навеки!
Дарин усети как кожата му, изпод дланта на мъжът, започна да пари, да изгаря. Гледката около него беше погълната от пламъци.

Дарин се събуди. Беше среднощ, а главата го болеше ужасно. Можеше да види как Артър разглежда игрална дъска, осветена от лунната светлина. Явно самият Артър не можеше да разбере нищо от тази сложна работа.

Дарин -40 hp.
Дарин -40 en.
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
Sponsored content





Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сиропиталището "Мерсволуко"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Marvel Universe: Doomsday Complex :: Европа :: Страните в Западна Европа :: Великобритания-
Идете на: