Marvel Universe: Doomsday Complex
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Форумът се премести на нов адрес -> Marvel Doomsday

 

 Някъде в къщата...

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rein Insne

Rein Insne


Брой мнения : 16
Join date : 05.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (115/115)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (115/115)
Раса: Human

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 1:00 pm

Рейн въздъхна и тръгна след Фуука. Междувременно скръсти ръце и се замисли нещо.
"Ауу бил и пушач. Момче да ни убиеш ли искаш. Въздуха в Токио така и така е замърсен недей и ти да ни омърсяваш берите длобове с тия цигали."
Чу медно и сладко гласче се от страна на Рейн. Всъщност тя толкова рядко говореше, че беше забравила собствения си глас. Пък и нали е от Япония и викаше меко "р" и твърдо "л". а накрая дори ги обърка.
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 1:36 pm

//Молете се да не избухне атомна централа ;D


Тримата влязоха през вратата и Фуука поведе двамата към тунел,който изглеждаше сякаш продължава цяла вечност.Фуука реши да ги запознае с областта малко:
-Това е един от многото тунели,който води към Района.Избрах него,защото с него по-бързо ще стигнем до Дик!!! - каза им шинобито и продължи да ги води към края на тунела.Алекс пък се правеше,че пуши цигара,защото определено в инвентара си цигари нямаше xD,нито пък запалка,а Рейн се правеше на недостъпна Very Happy...
Фуука реши да разведри обстановката и каза:
-Някой от вас гледа ли аниме? - момичето все пак бе на 13 години нормално бе да задава такива въпроси...


Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 1:41 pm

-Преди съм гледал.Някой от вас 2-те да е скачала от самолет който е на 3 000 км над земята?...Алекс е имал около 4-5 мисии с такава задача.Те трябвали да скачат от самулет,а след това си изпълняват работата"бла бла".
-Незнам за вас,но аз много обичам да си въобразявам разни работи.Ето например,че пуша цигара.Той хвърли "цигарата",а след това я смачка и продължи напред.
-Е Фуука ти на колко си.
Върнете се в началото Go down
Rein Insne

Rein Insne


Брой мнения : 16
Join date : 05.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (115/115)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (115/115)
Раса: Human

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 1:43 pm

Рейн пък се беше заблеяла на някъде и гледаше в една точка. Тя дори не отговори, явно пак тишината от нейната страна се появи.


/Не се правя на недостъпна изрично съм написала, че Рейн МРАЗИ мъже :Д/
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 2:00 pm

//Знам!Не съм чак толкова невнимателен просто ви водя xD

Тримата се доближаваха все повече и повече към изхода на тунела.Отдавна не се чуваха звуковете на Иори и групата му от шинобита.Фуука продължи и каза:
-Ти сигурно си гледал аниметата от сорта на Dragon Ball Z и Pokemon хихи!!!Очевидно си изпуснал шедьоври като Naruto и Bleach!!! - Фуука гледаше да ги разконцентрира малко докато вървяха през тунелът.След секунди младото шиноби дочу въпросът на Алекс и му отговори:
-Аз ли?О аз съм на 13 години!Но не позволявай годините ми да те заблуждават.Аз съм една от най-елитните ловци на вампири!Нито един досега не ми се е измъквал! - Рейн-мъжемразката от друга страна реши да игнорира и двамата и просто гледаше в една точка.Фуука се досети за нещо и спря за секунда като веднага попита и двамата:
-Някой от вас носи ли дървени колове?Не се знае кога ще срещнем вампири,а те са най-ефективните начини да се отървеш от един.Aко нямате казвайте,за да ви дам по един.Обикновено не трябват повече от един,но ние ще преследваме група от вампири и ще е добре всеки да има по един... - Фуука очакваше отговорите на двамата...
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 2:11 pm

Алекс си протегна ръката,а след това погледна нагоре към тавана на тунела и каза:
-Ами не съм ги гледал.Аз съм гледал анимациики от сорта на Батман Резидън Ийвъл и такива.
Той си беше протегнал ръката за да може Фуука да му даде един от дървените колове които може би тя носеше или пък не.
-Ей Рейн събуди се де още малко ще се блъснеш в мен.Не след дълго Алекс прошепна на Фуука
-Тази май само ще ни пречи и ще трябва да и спасяваме кожата,усещам го.
Върнете се в началото Go down
Rein Insne

Rein Insne


Брой мнения : 16
Join date : 05.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (115/115)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (115/115)
Раса: Human

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 2:17 pm

Рейн дочу, какво каза Алекс и съвсем лекичко се усмихна, почти незабележимо. После се замисли над въпроса на Фуука.
-Аз предпочитам борбата без оръжие. С голи ръце или оръжие е едно и също. Това се изучава в Айкидо.
После тя извади флейтата и халоса Алекс по празната манерката.
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 2:30 pm

Фуука разбра какво има предвид Алекс като си бе подал ръката и му даде един дървен кол.Естествено тя също подаде ръката си и каза:
-Това ще струва 15$!Няма значение,че съм ти съотборничка тези неща струват пари! - Фуука бе реагирала много правилно,но въпреки всичко правеше отстъпка на Алекс.При дебелия Тони това щеше да му струва 30$.За щастие Фуука не бе забравила Рейн и и каза:
-Айкидото няма да ти помогне много срещу вампири!По-препоръчително е да вземеш кол както направи съотборника ми!Макар че няма да ви карам насила,но както казах е препоръчително всеки да има по един. - интересно бе какво ли щяха да направят Алекс и Рейн сега?Междувременно Рейн бе цапнала Алекс по главата със флейтата,но за щастие не му бе направила никакви физически и мозъчни вреди xD...
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 2:35 pm

Алекс извади една монета равна на 15$,а след това започна да я върти по между пръстите си доста бързо.Той я метна нагоре и каза:
-Фуука мисли бързо.Тя трябваше да хвани монетата.
Алекс взе кола,а след това го подметна 2-3 пъти и се зачуди нещо.
Той побутна леко Фуука с лакът и каза:
-Обзалагам се,че този кол ще влезе целия в нея.
Алекс се засмя дебилно и прибра кола в чантата си.
Той го каза тихо,че Рейн да не го чуе.


Последната промяна е направена от Alex на Чет Апр 07, 2011 2:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Rein Insne

Rein Insne


Брой мнения : 16
Join date : 05.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (115/115)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (115/115)
Раса: Human

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 2:39 pm

Рейн пак въздъхна и погледна Фуука, а онзи другия съвсем го игнолира.
-Е добре.
После Рейн се приближи до Фуука и едната и ръка трепереше (тази с флейтата). Явно се изкушаваше отново да цапардоса Алекс, така и така нищо не му ставаше, а и биеше на кухо при него :д.
-Какво трябва да дам, за да получа наострено парче дърво.
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 2:56 pm

Фуука естествено мигновено хвана Монетата от 15$,която и подхвърли Алекс,след което когато чу какво и каза му залепи един шамар през лицето,който Алекс щеше да си спомня дълго време.След това подаде един кол и на Рейн и и каза:
-За теб безплатно,защото си жена и защото не си като него!Хихи!!! - каза и Фуука и и подаде кола,за да го вземе.Сега тримата можеха да продължат...



/Ще ви впиша по Един Дървен Кол...
Върнете се в началото Go down
Rein Insne

Rein Insne


Брой мнения : 16
Join date : 05.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (115/115)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (115/115)
Раса: Human

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 3:14 pm

Рейн взе кола и го поогледна. Чисто парче дърво. Нищо особено. И сериозно това може да съкрати така и така безсмисленото съществуване на някой вампир. Шантава работа.
-А само да попитам, ако някой ухапе него.. - тя посочи Алекс - ..Ще мога ли лично да го убия? знам, че не това ми е работата, но ме дразни.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 4:25 pm

-Да бе верно ако някой я ухапе ще може ли да я убия.Той не изчака отговора на Фуука и добави.
-Да естествено,че ще можеш.Супер кфо.
Той погледна към Рейн и каза:
-Я Алекс ми даде позволение да те убия ако станеш вампир.Не шегувам се спирам да се лигавя.Така ако станеш вампир аз и Фуука изгаряме бум.Защото това ни е мисията да те пази разбираш ли.Гледай да не ставаш вампир и си пази гарба.Пистолетът няма да ти помогне кой знае колко освен ако не е с патрони с мирис на чесън.
-Фукка не трябва да се проваляме нали си наясно с това ?...
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... - Page 2 Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 4:38 pm

Фуука изгледа и двамата тъпо и с изумление и каза:
-Ъъм няма да ни убият,ако се провалим в мисията,но доста ще ядосаме шефа хихи!!!
-Между другото вие двамата си пасвате идеално според мен!Хихи!!! - каза Фуука и тримата продължиха.Изходът вече се виждаше и не им отне много време да стигнат до него.Тримата достигнаха изходът където намериха стълба и се качиха по нея...



// Районът Накимийо
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Някъде в къщата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Някъде в къщата...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Marvel Universe: Doomsday Complex :: Азия :: Япония :: Токио :: Квартал Чуо-
Идете на: