Marvel Universe: Doomsday Complex
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Форумът се премести на нов адрес -> Marvel Doomsday

 

 Някъде в къщата...

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyПон Апр 04, 2011 12:14 pm

Алекс се събуди и разбра,че е завързан.Когато се събуди видя около себе си доста от тези хора:
Някъде в къщата... Ninja
Те го гледаха със погледи,които криеха в себе си възхищение и завист.Всички очакваха от него нещо.Пред него стоеше очевидно техният главатар:
Някъде в къщата... Shinobi
Главатарят им каза спокойно:
-Развържете го и ми го доведете...
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyПон Апр 04, 2011 12:39 pm

Алекс преди да го развържат се огледа къде се намира,но немога да останови точно какво става тук.
-Лъ...дъ къде съм подяволите.
След като Алекс беше развързан и обграден от нинджите които го водеха към главатарят им Алекс изобщо не се съпротиви.
-Добре кой си ти подяволите каза Алекс пре спокойно.
Алекс направи 2 резки движения за да си усвободи ръцете от нинджите,а след това ги погледна и каза
-Спокойно няма да нараня ценият ви господар.
Алекс го огледа от горе до долу,а след това видя меча и каза тихо:
-Ъм той прилича на "Dragon sword"-a
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyПон Апр 04, 2011 1:01 pm

Алекс се опита да се съпротиви,но хората,които го държаха бяха здравеняци и не можа да се измъкне от захватите им!През това време шинобито заговори "Главатаря" на нинджите,а той веднага му отвърна:
- Ти се намираш във Братството!!!Поздравления...Ти успешно премина нашия тест! - Шефчето каза това и всички негови поданици започнаха да ликуват.Очевидно състава им щеше да се увеличи.
- Наблюдаваме те от известно време!Можеш да се биеш и можеш да ни бъдеш полезен,но много от действията ти са глупави...Изпратих един от моите поданици,за да те наблюдава и по възможност да те упъти към изпитанието ти.Ти доказа,че си млад,наивен,но в същото време смел.Отнема се смелост да се насочиш към някого който държи пистолет без да се стреснеш,че може да те уцели и нарани сериозно!
- Ако имаш въпроси сега е моментът да ги зададеш! - Алекс бе пуснат от шинобитата и можеше спокойно да задава въпросите си...


//Сериозно спри да си саморазказваш.Може би не се усещаш,но имаш много моменти в постовете си,в които си саморазказваш...Имаш предупреждение вече и от главния Админ.Оттук нататък няма да зачитам частта от саморазказването ти в постовете ти...

Бтв +5 exp от админа заради камъка който хвърли по къщата xD


Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyПон Апр 04, 2011 1:23 pm

Ами аз не съм казал да го зачиташ.И тхн на руута xD

-Така не помислим.
Алекс започна да се разкарва из стаята без да изпуска от поглед нинджите и шефчето им.
-Амии като заначало ще може ли да ми върнете Граплерите.Между другото мечат ти много прилича на моят меч "Dragon Sword".Харесва ми.Хмм каква ми е ползата от "Братството".Може ли чаша вода.
Алекс се облегна на стената и зачака отговори на много бройните му въпроси които той зададе на шефът им.
-Да знаеш тези нинджи не струват и 2-мата знаем,че можех да избягам,но не го направих.
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyПон Апр 04, 2011 2:21 pm

- Ах арогантността на младите хора.Кара ги да правят глупости.ТИ...никога не подценявай братството.Без да се усетиш може да ти се случи това,което ти се случи в коридора,но може и да не се събудиш... - Шефът говореше сериозно и очевидно Алекс си позволяваше много.На повечето от глупавите му въпроси не бе отговорено,но имаше някои,които заинтригуваха шефа...
- Граплерите ти!!!Ще ти бъдат върнати...с времето хехехе...Виждаш ли тези граплери са изключително силно оръжия.Не можем да ти ги върнем,докато не се докажеш достоен за тях.Да не говорим,че с тези граплери няма да можеш да направиш нищо на вампирите,с които ще се сражаваш... - каза му Шефа и млъкна това бяха отговорите на всичките въпроси,които хлапето имаше за тях...



//Задавай по основни въпроси.Стига се лигави.Шинобитата са дисциплинирани войни Very Happy
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyПон Апр 04, 2011 2:28 pm

Знам това! Просто леко ме избива на лига.Особенно това с водата Very Happy

-Вампири значи,а.Най-накрая отново ще обивам шибаните вампири.
-Да се докажа.Хм как да се докажа.Тоест какъв е смисала да се доказвам и да ги заслужа като преди това си бяха мои.
Алекс застана зад шефа им и започна да разглежда меча.
-Хм знаеш ли ти не ми каза името си.Извинявай,но аз няма да ти викам шефе.
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyПон Апр 04, 2011 7:26 pm

-АЗ съм лидера на Братството.Ние сме асасини на вампири и се грижим за безопастността в Япония.Попринцип имаме хора по целия свят,но основно концентрираме силите си в япония,защото тук са най-смъртоносните и най-опасни от всичките... -
-За съжаление трябва да заслужиш граплерите си,защото очевидно на няколко пъти щяха да те убият ако не внимаваше,а и ти самият попадна в някои от нашите как да ги нарека: *** Капани хехе xD - по лицето на шефа се виждаше усмивката която правеше от време на време докато говореше.
-Та ще помогнеш ли в нашата толкова сложна мисия?С времето ще откриеш доста неща с нас...- каза му Лидерът на Асасините.
-Аз се казвам Иори Джунпей,но тук ми викат "Сокола"!!!


Последната промяна е направена от Wolverine на Вто Апр 05, 2011 6:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyПон Апр 04, 2011 8:36 pm

-Може ли?...Алекс го попита дали може да му вземе катаната замалко.
Докато той чакаше отговор се позамисли и каза:
-Къде е главният щаб,в Рим ?...
Алекс отново огледа нинджите и каза отново:
-Защо тези пичове ме гледат така започвам да се чувствам леко неудобно.
Докато Алекс беше тук му бяха минали доста работи през главата като например:
Мисъл:Къде съм подяволите,кой е този маскирания,сега пък кои са тези черните да не са братя на Барак Убама,кога ли ще ми даде граплерите,какво ли ще ми възложи.
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyВто Апр 05, 2011 6:27 am

- Никой не пипа катаната!!!Който пипне катаната остава без ръце!!! - казаха в един глас всички шинобита отстрани.
- Главна база няма!Имаме такива "щабове" навсякъде по света и гледаме да сме подготвени да предпазим всяка една държава.Едно от многото места където все още нямаме такива щабове е България!
- Губиш ни времето!Ще се присъединиш ли към нас или не??? - Алекс щеше да е добре да се присъедини към братството.Ако не се присъединеше щеше да му е много по-сложно да се бори срещу вампирите,а със Братството до себе си може би щеше да има и партньори.Те винаги подсигуряваше битките и мисиите...
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyВто Апр 05, 2011 7:44 am

Понеже Алекс май нямаше и маска усмивката на лицето му се видя и той промълви:
-Брой и мен.Всъщност се изкушавам да взема катаната ти и да разбера какво ще стане.
Алекс отново се облегна на стената и не отдели очи от катаната
Мисъл:Подяволите тази катана прилича на моета катана,но не е тя.Все пак се изкушавам прекалено много да я взема.
-Трябва да намерим и "Dragon Sword-a"ми.Граплерите не представляват нищо пред "Dragon Sword-а".Той е по-мощен от всичките ти нинджи тука взети заедно.
-И все пак Мусаши е кала "Не е важно оръжието,важно е ръката която го държи"
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyВто Апр 05, 2011 9:24 am

-ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ!!! - шинобитата се засмяха единодушно дори и Иори се засмя...
- Можеш да си мечтаеш една катана да е по-силна от нас всички...
- Оръжието е силно само толкова колкото неговия използвач.Примерно погледни мен.В този момент ако искам мога да убия всички в тази стая с един Сенбон... - мъжът го каза съвсем спокойно без да напряга каквато и да е сила във думите си.Той очевидно знаеше,че е опасен и,че с него шега не бива.Алекс щеше да е добре да вземе това впредвид...
- Тогава щом ще влизаш си добре дошъл...Първата ти мисия ще е отборна!Пращам те със кунойчито Юуми Ямагиши...
-Приятно ми е! - каза жената отстрани и Алекс я огледа добре:
Някъде в къщата... Images_2 - изглеждаше му доста млада,за да е шиноби.Най-вероятно бе на 13 или 14 години:
...и агент,който е на командировка тук от САЩ.Казва Дик Трейси...
- Но за съжаление той не е тук в момента.Ще ви чака на уреченото място....
- Получихме информация от него,че група вампири бродят в този момент някъде около този район.Вашата цел ще е да ги елиминирате.Задачата няма да е толкова сложна тъй като сте няколко... - Шефът поведе Алекс към друга стая.Когато влязоха пред двамата се показа огромен дисплей ,от който Алекс можеше да напазарува...


//Пиши директно в дисплея!!!
Върнете се в началото Go down
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue100/100Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue100/100Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyВто Апр 05, 2011 10:32 am

През това време вкараха "изпитанието" на което щяха да подложат Алекс, а именно задачата да запази живо момичето познато като Рейн Инсне. Тя влезе в стаята, където се намираше Алекс. По някое време щяха да обяснят, че тя е неговото изпитание.
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
Rein Insne

Rein Insne


Брой мнения : 16
Join date : 05.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (115/115)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (115/115)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyСря Апр 06, 2011 9:07 am

Доведоха Рейн в тази стая и се поогледа. На пръв поглед нищо интересно. Даже доста скучничка стая. Рейн се подпря на стената, до вратата и погледна CZ 75b, като си мислеше, че няма нужда от тази играчка. Все пак тя изучава начина на самозащита без никакви оръжия, само с ръце.
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyСря Апр 06, 2011 1:49 pm

Иори и Алекс влязоха във стаята като Алекс забеляза новопоявилото се момиче,което бе докарано от Шинобитата...
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyСря Апр 06, 2011 4:05 pm

Алекс прибра оръжията си,а след това погледна към Иори и каза:
-Марко тоест Иори кога ще ми бъдат върната граплерите и коя по дяволите е тази.
Алекс посочи момичето пред тях,а след това се позачуди и допълни
-Предполагам,че тя е нашета мисия или се лъжа ?...Дано не бърбори много
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyСря Апр 06, 2011 7:28 pm

Иори щракна с пръсти и граплерите бяха върнати на Алекс.Когато чу въпроса на Алекс,Иори моментално отговори:
-...Може да се каже!Мисията ще бъде двойна!!!Освен,че ще трябва със съотборниците ти да очистите групата вампири,които засякохме твоята лична задача ще бъде да опазиш това момиче и да внимаваш да не бъде ухапана от някой вампир!Мислиш ли,че ще се справиш с двете задачи,или те натоварваме твърде много? - попита го Иори шеговито.Очевидно бе,че задачата няма да е лесна,но кой знае.Може би Алекс щеше да получи нещо от това...
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyЧет Апр 07, 2011 5:14 am

Алекс леко се усмихна,а след това си взе Граплерите като след това ги сложи на ръцете си и леко си завъртя 2-те ръце за да ги огледа
-Найс.Така ще искам 2 нинджи и посочи нинджите които бяха от неговите хора.Сам ще ми е малко трудно,а тя едва ли може нещо освен да свири на флейта и да пищи.Не съм сигурен,че може да стреля и с пистолет.
Алекс си сложи маската която приз цялото време беше свалена на врата му,а след това поледна Иори и му каза:
-Е какво мислиш за нинджите ?...Добра идея ли е.
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyЧет Апр 07, 2011 8:47 am

Иори започна да се учудва от Алекс.Не мина много време и му отговори:
-Ти май страдаш от анемия.Преди 5 минути ти казах кои ще са твоите партньори.Момичето отстрани ще дойде с теб до уреченото място в Районът,където ще ви чака американецът Дик Трейси.Тримата ще очистите група от вампири,които са се събрали в околността и нападат невинни жертви през нощта... - Алекс наистина ли беше толкова слабоумен,че да забрави мисията си за 5 минути?Или просто си правеше шега?Каквото и да бе моментът не бе подходящ за глупости:
-А сега тръгвайте... - нареди Джунпей и тримата можеха да тръгнат към изхода...
Върнете се в началото Go down
Rein Insne

Rein Insne


Брой мнения : 16
Join date : 05.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (115/115)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (115/115)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyЧет Апр 07, 2011 9:37 am

Рейн не каза нищо през цялото време. Не си падаше да говори с момченца, а ка мо ли с надути и своеравни. Когато чу да тръгват тя прибра пистолета и тръгна да излиза през малката ввратичка, през която я бяха довели.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyЧет Апр 07, 2011 10:23 am

Алекс вдигна леко рамене,а след това каза:
-Ми хубаво така да бъде.
Той тръгна също към вратата,а след това леко се засили прескочи Рейн,а след това излезе и каза;
-Аз мисля,че аз трябва да те пазя не ти мен.Ок?..
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyЧет Апр 07, 2011 11:42 am

-Хехе успокойте топката!Може и да се пазите взаимно!Кой знае? - каза им Иори и тримата (Алекс,Рейн и Фуука) тръгнаха към изхода на Къщата...

/Рейн и Алекс успешно завършиха сайд куеста MMORPG: Срещни друг играч(Завършена)

Алекс:

Активни мисии(Сценарий):
1. Асасинс крийд: Стани един от Братството
(Завършена). +50
2. You said fury!:
Убий вампир(Незавършена).
3. NO-O-O-O-O-O-O!: Открий кой е баща ти
(Незавършена).
4.
I'm not a whiner any more: Вземи страна във войната - U.N.I.T./W.A.R.D.(Незавършена).

Активни мисии(
Странични):
1. Атлет: Повиши статистика до 35(Незавършена).
2. изрУд!: Убий свръхчовешко същество(Незавършена).
3. Олд скуул: Срещни оригинален(съществуващ във Марвел комикс/филм/анимация) герой
(Незавършена).
4. Бе' аз съм бил красавец!: Срещни своя алтернативна/бъдеща/минала версия(Незавършена).
5. Почивай в мир: Убий същество умно колкото или повече от човек(Завършена). +25
6. Дали не прецаках сценария?: Убий оригинален за Марвел вселената герой(Незавършена).
7. MMORPG: Срещни друг играч (Завършена). +125
8. PVP: Проведи битка с друг играч(Незавършена).

Общ опит от изпълнении мисии: 200.


Рейн:

Активни мисии(Странични):
1. Атлет: Повиши статистика до 35(Незавършена).
2. изрУд!: Убий свръхчовешко същество(Незавършена).
3. Олд скуул: Срещни оригинален(съществуващ във Марвел комикс/филм/анимация) герой
(Незавършена).
4. Бе' аз съм бил красавец!: Срещни своя алтернативна/бъдеща/минала версия(Незавършена).
5. Почивай в мир: Убий същество умно колкото или повече от човек(Незавършена).
6. Дали не прецаках сценария?: Убий оригинален за Марвел вселената герой(Незавършена).
7. MMORPG: Срещни друг играч (Завършена). +125
8. PVP: Проведи битка с друг играч(Незавършена).

Общ опит от изпълнении мисии: 125.

//Aлекс успешно достигна ниво 4!
Hp +30 Енергия +30 +4 Сила,+4 интелект,+2 Ловкост/Рефлекси

Рейн успешно достигна ниво 2!
HP +15, Енергия +15 ,Сила +2,Интелект +2, Ловкост
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyЧет Апр 07, 2011 11:50 am

-Да между другото Йори сега на къде трябва да вървим ?...
Алекс го попита това преди да излезе от къщата.
-Тук е като подземен лабирин да му се неведи човек неможе да види една стена да се изпикае като хората.
Алекс Фуука и Рейн излязоха от къщата,а Алекс леко си пресви очитр защото доста време бе седял вътре на тъмно и сега светлината му дразнеше очите.
-Е момичета от мен неочаквайте да ви пазя постоянно още от сега да го знаете.
Върнете се в началото Go down
Rein Insne

Rein Insne


Брой мнения : 16
Join date : 05.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (115/115)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue115/115Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (115/115)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyЧет Апр 07, 2011 12:37 pm

Рейн все още не говореше, но се изкушаваше да го халоса по главата с флейтата. Тя го огледа от главата до петите и направи една недоволна физиономия.
Мисъл:"Сериозно ли? Такъв идиот трябва да ме пази? И от какво? Мога и сама да се грижа за себе си."
Но тя не поиска да проговори до този момент надали щеше да проговори и след това.
Върнете се в началото Go down
Wolverine
Game Master
Game Master
Wolverine


Брой мнения : 105
Join date : 02.04.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue34/110Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (34/110)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue65/125Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (65/125)
Раса: Mutant

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyЧет Апр 07, 2011 12:49 pm

-Последвайте ме! - каза Фуука и на двамата.Като тръгна към една от многото врати във тази стая.Щеше да е добре Алекс и Рейн да я последват...


//От тук нататък до края на отборната мисия ще чакам да се изредите и двамата,за да ви пиша...
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 41
Join date : 31.03.2011

Character sheet
Здраве:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue120/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (120/145)
Енергия:
Някъде в къщата... Left_bar_bleue145/145Някъде в къщата... Empty_bar_bleue  (145/145)
Раса: Human

Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... EmptyЧет Апр 07, 2011 12:56 pm

Алекс извади от джоба си една кутия с цигари.След това извади и една запалка.Той завъртя цигарата 2-3 пъти между пръстите си,а след това я лапна и запали цигарата.Алекс отпуши стъбилно от цигарата,а след това изкара пушекът през носЪ(нарочно го пиша с Ъ)
-Добре ще те последвам няма проблеми
Мисъл:Хайде по-бързо ни изкарвай от тази дупка,че вече не издържам.
Алекс си пушеше цигарата и от време на време я изтръскваше пред краката си и продължаваше да върви след Фуука.
Мисъл:Тази е много надута обаче.(Рейн).Седи и малчи като пън 1 дума не е обелила до този момент.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Някъде в къщата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някъде в къщата...   Някъде в къщата... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Някъде в къщата...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Marvel Universe: Doomsday Complex :: Азия :: Япония :: Токио :: Квартал Чуо-
Идете на: