Marvel Universe: Doomsday Complex
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Форумът се премести на нов адрес -> Marvel Doomsday

 

 Крепостта на Mister Sinister

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue100/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue100/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крепостта на Mister Sinister   Крепостта на Mister Sinister - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 3:25 pm

Може би щеше да бъде по - добре, ако Даре придържаше раната. Все пак той не пресъздаваше тъкан, не и толкова бързо колкото му се искаше.
Тарзан му подаде ръка за да се изправи и се представи:
- Аз съм Ка' Зар. Това е Забу - посочи той саблезъбата котка.
- Не я подценявай, умна е почти колкото човек. Тоест, може би по - умна от теб. Не се лигави и ставай. Ясно ми е че си мутант, първо ако беше нормален човек щеше да си мъртъв до този момент, второ истински човек не би могъл да се радва на толкова бързо зарастване както теб.

-5hp(кръвоизлива намалява успешно).
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
Даре мо Най

Даре мо Най


Брой мнения : 29
Join date : 31.03.2011
Age : 31
Местожителство : Hell

Character sheet
Здраве:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue160/220Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/220)
Енергия:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue70/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Раса: Mutant

Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крепостта на Mister Sinister   Крепостта на Mister Sinister - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 3:30 pm

Даре се отласка с ръцете си от земята и се изправи сам. Погледна странника и му каза:
-Ти си Зар? Като.. Зарче за игра.. Хах.. - след тези думи се огледа и допълни:
-Абе.. хич не ми дреме дали ще умра от тая рана или не.. - послед издиша, пъхна си ръцете в джобовете и допълни:
-И без това трябва да търся някакъв зелен, висок мутант, който се казваше... забравих как и да го заведа при лилавия.. Но хич не ми звучи интересно.. даже.. мисля да изляза от тая гора и да търся някой град, в който да живея... да се надявам.. - след тези думи той се почеса по радата, огледа кръвта по ръката си и каза:
-Пък и... мога да бръкна във раната си.. не е ли яко - и пръкна с единия си показалец..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue100/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue100/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крепостта на Mister Sinister   Крепостта на Mister Sinister - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 3:40 pm

Х-25 изпита огромна болка, защото въпреки всичките тренировки рядко беше имал опит с отворени рани. За щастие, въпреки глупостта му, артерията беше спряла да кърви.
Ка` Зар изгледа намръщен Даре.
- Все още искам да намеря този враг на Синия. Кажи ми какво знаеш за него, едва ли са те пратили съвсем на сляпо. Мутант, казваш? На какво е способен? Обикновено мутантите проявяват специални сили, дарени им от природата.


+5xp(битката с тигъра, колкото и зле да се представи).
+10 hp/-5en(Усъвършенствана регенерация)
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
Даре мо Най

Даре мо Най


Брой мнения : 29
Join date : 31.03.2011
Age : 31
Местожителство : Hell

Character sheet
Здраве:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue160/220Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/220)
Енергия:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue70/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Раса: Mutant

Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крепостта на Mister Sinister   Крепостта на Mister Sinister - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 3:56 pm

Даре се почеса по раната, която зарастваше.. После махна ръката си от там и каза:
-Абе.. нал ти каах. Казаха ми, че е висок със зелена кожа и се казва Мезмеро... Или нещо такова.. Абе няко тъпо име като твоето - след което момчето погледна тоя от джуглата и му каза:
-Виж сега Зарче.. Кажи ми само знаеш ли къде е или да си тръгвам да го търся.. И без това в последни дни не знам на коя страна съм и какво правя.. Даже не знам кой е тоя лилавия.. Просто.. Ще си открадна свободата от него.. - след тези думи Даре показа единият си нокет и допълни:
-Само внимавай да не искаш да ми се пречкаш, че ще ти направя рана, която е по-зле и от моята - след тези думи мо Най се огледа и каза:
-Така де.. на къде е най-близкия град, в който мога да се скрия? познаваш ли джуглата?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue100/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue100/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крепостта на Mister Sinister   Крепостта на Mister Sinister - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 4:55 pm

- Мери си приказките - изръмжа Ка-Зар. - Не знаех, че говориш за Мезмеро. Този мутант беше основна заплаха за племето ми преди време и помогна изключтително много на Синият да стане местният най - силен хищник. След това, очевидно са открили твърде големи различия в характерите и се разделиха. Истината е, че Мезмеро все още държи няколко от събратята ми като свои слуги, а както съм чувал - и експерименти на Синият - тарзанът млъкна за да си поеме дъх. - Нямам си представа защо Синият желае да види бившият си съюзник мъртъв, но предполагам че ще разберем как е най - добре да постъпим, когато стигнем до Мезмеро. Ще работим ли заедно? - в очите на Ка-Зар не се четеше доверие, но по - скоро примирение със ситуацията. Беше подал ръка, готов да се здрависа с новия си познайник.

+10hp./- 5en.
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
Даре мо Най

Даре мо Най


Брой мнения : 29
Join date : 31.03.2011
Age : 31
Местожителство : Hell

Character sheet
Здраве:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue160/220Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/220)
Енергия:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue70/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Раса: Mutant

Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крепостта на Mister Sinister   Крепостта на Mister Sinister - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 7:57 pm

Даре беше животно.. личеше се по силите и външния му вид. Той щеше да се довери по инстинкт. Не направи простотия както при лилавия.. Просто видя човек, който беше като него.. Живееше в джънглата. Стисна му приятелски ръката и каза:
-Надявам се.. сега да намерим начина да си получа свободата - след което се ухили и допъни:
-Ще отмъстя за приятелите ти.. Обещавам - след което преглътна и допълни:
–Да се надявам да оцениш това и да ме приемеш като приятел, защото това на мен ще ми е за първи път..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Admin
Game Master
Game Master
Admin


Брой мнения : 637
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Здраве:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue100/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Енергия:
Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Left_bar_bleue100/100Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Раса:

Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крепостта на Mister Sinister   Крепостта на Mister Sinister - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 10:57 am

- Ще е добре да оправдаеш надеждите ми - каза Ка-Зар. Той погледна за миг котката си и тя... тя кимна ли? - Смъртта вероятно ни очаква в лагера на Зеления, но изглежда и двамата нямаме голям избор.
Тарзанът тръгна с бавни крачки, сякаш не бързаше за никъде, следван от Забу. Постепенно групата навлезе в
джунглата.
Единствено от Х-25 зависеше дали ще ги последва или не. Но точно преди да вземе решението си, чу глас в главата си. Напорист, сякаш всеки момент щеше да пробие мозъка му. "Елиминирай Мезмеро, след като го откриеш. Колкото до клонинга, който ще откриеш там... искам да ми го доведеш жив. Ако го направиш, нека да кажем, че ще получиш подобаващо възнаграждение..."

Пиши директно в джунглата!


Дневник на мисиите:

Активни мисии(Сценарий):
1. Работим за лошите: Намери и елиминирай мутанта познат като Мезмеро.
1.1 Намери Мезмеро(Незавършена).
1.2 Елиминирай Мезмеро(Незавършена).
2. Глас в главата... дано този път се окаже нещо повече от халюцинация...: Доведи "клонинга" жив до крепостта на Мистър Синистър(незавършена).

Активни мисии(Странични):
1. Атлет: Повиши статистика до 35(незавършена).
2. Нормален? Пфу!: Повиши способност до 50%(незавършена).
3. Олд скуул: Срещни оригинален(съществуващ във Марвел комикс/филм/анимация) герой(завършена).

Опит + 10(завършена мисия: Олд скуул).
Върнете се в началото Go down
https://marvel-doomsday.bulgarianforum.net
Sponsored content





Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крепостта на Mister Sinister   Крепостта на Mister Sinister - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Крепостта на Mister Sinister
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Marvel Universe: Doomsday Complex :: Антарктика :: Savage Lands-
Идете на: